Genel Bilgiler

Sempozyum Merkezi
Sempozyum 11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bursa Şehir Hastanesi Konferans Salonu, Bursa’ da yapılacaktır.

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 10 Aralık 2023 tarihinde saat 09:00 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Bildiri Genel Bilgileri
Sempozyum bildiri sunumu; sözel bildiri şeklinde olacaktır. Sempozyuma bildiri ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç 01 Mayıs 2024 tarihine kadar web sitesindeki sözel bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Özetlerin dijital kitapta yayımlanabilmesi için sempozyuma kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.